| |

Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Założyciele Skillforce.pl realizują projekty aplikacji mobilnych od 10 lat. Pamiętamy jeszcze czasy Windows Mobile, Symbiana i Blackberry, a dziś jesteśmy ekspertami w zakresie tworzenia rozwiązań dla iOS i Android.

Korzystamy zarówno z technologii natywnych, jak i z międzyplatformowych alternatyw. W zależności od wymagań, budżetu i oczekiwań klienta używamy języków Java i Kotlin dla Androida i Swift lub rzadziej - ObjectiveC dla iOS oraz zyskującego coraz większą popularność narzędzia Flutter pozwalającego na tworzenie aplikacji dla iOS i Androida w oparciu o wspólny kod źródłowy w języku Dart.

Braliśmy udział w tworzeniu największego obecnie w Austrii systemu mobilnej informacji dla pasażerów, tworzyliśmy aplikacje komunikujące się przez łącze OBD z komputerami samochodów, aplikacje dla sportowców, pszczelarzy, pilotów dronów i wiele innych. 10-letnie doświadczenie w budowaniu aplikacji mobilnych, nabyte przez założycieli Skillforce.pl to gwarancja, że Twoja aplikacja zostanie zrealizowana w terminie, budżecie i zgodnie z wymaganiami.

Aplikacje webowe

Dostarczamy naszym klientom aplikacje webowe - systemy backendowe, narzędzia CMS, rozwiązania do wspomagania działania firmy i zarządzania nią.

Analiza ruchu

Analiza ruchu to proces będący podstawą diagnostyki kontuzji sportowych i uszkodzeń narządów ruchu. Wykorzystuje się ją również do oceny poprawności wykonywanych ćwiczeń czy też doboru ustawień sprzętu sportowego (np. przy bike fittingu).

Analiza obrazu

Nasz team zajmuje się rozwiązaniami z zakresu analizy i przetwarzania obrazu. Wszystkie nasze systemy opieramy na praktycznej wiedzy. Czerpiemy informacje z gotowych bibliotek, ale zdarza nam się pisać własne, gdy te gotowe nie wystarczają.

Technologie

W naszych projektach korzystamy z wielu technologii, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Są to m.in. Flutter, Java, Phyton czy PyTorch..

Consulting

Nasz team pomaga w przygotowaniu analizy biznesowej, wspiera dobór technologii i rozwiązań dostosowanych do potrzeb Twojego projektu.