| |

Technologie

Technologie

W naszych projektach korzystamy z następujących technologii:

  • Rozwiązania mobilne – Flutter, Swift (iOS), Java/Kotlin (Android)
  • Aplikacje webowe – Python+Django, PHP+Laravel, Vue.js, Angular, TypeScript
  • Analiza obrazu i AI – PyTorch, TensorFlow, Yolo i własne biblioteki

Aplikacje webowe

Dostarczamy naszym klientom aplikacje webowe - systemy backendowe, narzędzia CMS, rozwiązania do wspomagania działania firmy i zarządzania nią.

Aplikacje mobilne

Założyciele Skillforce.pl realizują projekty aplikacji mobilnych od 10 lat. Pamiętamy jeszcze czasy Windows Mobile, Symbiana i Blackberry. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy dzisiaj ekspertami w zakresie tworzenia rozwiązań dla iOS i Android oraz jest gwarancją, że Twoja aplikacja zostanie zrealizowana w terminie i zgodnie z oczekiwaniami.

Analiza ruchu

Analiza ruchu to proces będący podstawą diagnostyki kontuzji sportowych i uszkodzeń narządów ruchu. Wykorzystuje się ją również do oceny poprawności wykonywanych ćwiczeń czy też doboru ustawień sprzętu sportowego (np. przy bike fittingu).

Analiza obrazu

Nasz team zajmuje się rozwiązaniami z zakresu analizy i przetwarzania obrazu. Wszystkie nasze systemy opieramy na praktycznej wiedzy. Czerpiemy informacje z gotowych bibliotek, ale zdarza nam się pisać własne, gdy te gotowe nie wystarczają.

Consulting

Nasz team pomaga w przygotowaniu analizy biznesowej, wspiera dobór technologii i rozwiązań dostosowanych do potrzeb Twojego projektu.